PRACOWNIK MAGAZYNU Lokalizacja: Sadowa / okolice Łomianek Agencja Zatrudnienia Progres HR (certyfikat nr 5088), dla swojego Klienta z branży logistycznej poszukuje osób do pracy na stanowisko magazyniera.

MAGAZYNIER SADOWA/ ŁOMIANKI

Zakres obowiązków:
- paletyzacja przesyłek kurierskich w magazynie

Pracodawca oferuje:
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach wieczorno-nocnych (od 17.00 - 2.00/3.00 w nocy)
- możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w pracy,
- pracę od zaraz.
Pracodawca oczekuje:
- dobrej kondycji fizycznej,
- dobrej organizacji pracy,
- osób pełnoletnich,
- punktualności,
- kultury osobistej,
- solidności.

Rodzaj umowy:
- umowa zlecenie

Informacje dodatkowe:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Oferta Pracy Tymczasowej.
Art. 19 g ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zmian.)

Adres:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: warszawa@progreshr.pl
z dopiskiem: „MAG/Sadowa” lub osobiste dostarczenie do naszego biura lokalnego w Warszawie
ul. Pl. Konstytucji 6 lok. 77 ( wejście od ulicy Pięknej), Warszawa
tel.:22 814 03 55
tel.: 669 802 090