Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, pozwala na redukcję kosztów kadrowych oraz istotnie skraca czas pozyskiwania wartościowych pracowników. Jest doskonałym narzędziem pozwalającym na rozwiązanie szeregu problemów stojących przed współczesnymi Polskimi firmami. Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development rozumiejąc te wyzwania, proponuje swoje usługi stawiając do Państwa dyspozycji profesjonalny personel, który doradzi wybór najbardziej efektywnych rozwiązań dla Państwa przedsiębiorstwa.

HYDRAULIK-MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

Hydraulik-monter instalacji sanitarnych
nr ref: 21/FR/2010

miejsce pracy: Francja

DLA NASZEGO KLIENTA WE FRANCJI POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO

HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI SANITARNEJ

Opis stanowiska:
  • Montaż instalacji sanitarnych
  • Montaż - przeglądy - konserwacja instalacji hydraulicznych.
Wymagania:
  • Udokumentowany staż pracy min. 5 lat
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego
  • Mile widziane referencje
GWARANTUJEMY:

- legalne zatrudnienie

- zapewniamy kwaterunek

- pokrywamy koszty przejazdu

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT:

BIURO POZNAŃ

TEL.: 61 / 67 315 67

MAIL: praca.francja@apuniapol.pl  // officepoznan@apuniapol.pl // akaminska-socha@apuniapol.pl

ODDZIAŁ KRAKÓW

TEL. 12 / 37 514 04

MAIL: pdrozdzynski@apuniapol.pl

rodzaj umowy: umowa o pracę

ilosc etatów: 2

koniec rekrutacji: 2010-11-20

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym i zaznaczonym nr referencyjnym.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".