• Work position: + MONTER WYKŁADZIN SPECJALISTYCZNYCH, SZPITALNYCH
  • Company: AGENCJA PRACY COSMOWORKER
  • Workplace: okolice Hasselt

Praca długoterminowa.Około 165 godzin w miesiącu.Możliwość nadgodzin. Wymagane doświadczenie.Fachowcy zawsze poszukiwani. Wiele ofert pracy na terenie całej Belgii. ------------------------------------------------ Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności. Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.Poniżej przedstawiamy jedną z nich.   SZCZEGÓŁY OFERTY:

+ MONTER WYKŁADZIN SPECJALISTYCZNYCH, SZPITALNYCH

Opis stanowiska:

  • pełen zakres prac związanych z układaniem linoleum i podług winylowych,
  • cięcie materiału, klejenie, łączenie na gorąco, wygładzanie,
  • prace wykończeniowe,
  • praca głównie w szpitalach.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego, holenderskiego lub francuskiego w stopniu pozwalającym na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • gotowość do pracy w długim okresie czasu,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i samochód.

Oferujemy:

  • stawkę od 14,40€ do 15,00€ brutto/h pracy, do negocjacji,
  • legalną pracę, zgodną z belgijskim prawem,
  • belgijską umowę o pracę,
  • organizację zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Belgii,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania lub kilometrówkę,
  • opiekę koordynatorów,
  • dodatki: 13stka, pieniądze wakacyjne, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta,
  • 40 godzin pracy w tygodniu,
  • możliwość nadgodzin,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii - 125€,
  • koszt zakwaterowania 65,00€ za tydzień
    - za dopłatą możliwy pokój 1-osobbowy.